Анонси
 
 
 

 
КУ "Чернігівський обласний молодіжний центр"

Назад

2018

Рішення п'ятнадцятої сесії сьомого скликання Чернігівської Обласної Ради від 04 жовтня 2018 року № 30-15/VII Про припинення комунального підприємства «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради шляхом перетворення у комунальну установу «Чернігівський обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради.  Положення

2017

Рішення десятої сесії сьомого скликання Чернігівської обласної ради від 22 серпня 2017 року № 26-10/VII Про створення комунального підприємства «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради.

З метою створення умов для сприяння соціальному становленню, самореалізації та розвитку молоді, стимулювання її громадської та соціальної активності, відповідно до Закону України «Про сприяння соціальному становленню та розвитку молоді в Україні», постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 року №148 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада вирішила:

1. Створити комунальне підприємство «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради (далі також - Підприємство).

2. Затвердити Статут комунального підприємства «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради згідно з додатком 1.

3. Включити Підприємство до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

4. Делегувати повноваження по управлінню Підприємством Чернігівській обласній державній адміністрації.

5. Припинити право та вилучити з оперативного управління комунального закладу «Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв» Чернігівської обласної ради будівлі кінотеатру, гаражів та художньої майстерні, що розташовані за адресою: м. Чернігів, вул. Магістратська, 3, а також інше окреме індивідуально визначене майно, згідно з додатками 23.

6. Передати зазначене в пункті 5 цього рішення майно в господарське відання із включенням до статутного капіталу згідно з додатком 2 та в господарське відання згідно з додатком 3 комунальному підприємству «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради.

7. Затвердити статутний капітал комунального підприємства «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради в сумі 5309679,15 грн. (п’ять мільйонів триста дев’ять тисяч шістсот сімдесят дев’ять гривень 15 коп.), що складається з коштів обласного бюджету та вартості майна і будівель, що розташовані за адресою: м. Чернігів, вул. Магістратська, 3.

8. Чернігівській обласній державній адміністрації передбачити в обласному бюджеті кошти в сумі 365,0 тис. грн (триста шістдесят п’ять тисяч грн. 00 коп.) для формування статутного капіталу комунального підприємства «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради.    

9. Призначити Антошина Вадима Леонідовича виконуючим обов’язки директора комунального підприємства «Обласний молодіжний центр» Чернігівської обласної ради з дня державної реєстрації Підприємства на термін до призначення директора Підприємства в установленому порядку.

10. Доручити Антошину В.Л. здійснити організаційні заходи щодо державної реєстрації Підприємства в установленому законодавством порядку.

11. Управлінню комунального майна Чернігівської обласної ради провести фінансування державної реєстрації новоствореного Підприємства за рахунок видатків загального фонду кошторису управління.

12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності.

Голова обласної ради                                                                   І.С. Вдовенко

 

Назад

 
15 Лютого 2021 15:48