Чернігівські спортсмени вибороли золото і бронзу на студентському чемпіонаті України з боксу
З 05 до 10 жовтня у Києві відбувся чемпіонат України з боксу серед студентів на честь воїнів 3-го Армійського Корпусу.
Змагання, присвячені українським захисникам, об’єднали студентів із 52 закладів вищої освіти: участь взяли 18 команд із 17 областей та міста Києва, загалом - 98 чоловіків і 30 жінок.
Чернігівщина гідно заявила про себе - маємо вагомі результати!
золото - Іван Жолобецький (вагова категорія до 65 кг), вихованець КЗ "ОДЮСШ з олімпійських видів" Чернігівської обласної ради, тренує спортсмена Вадим Казанін та Андрій Корець;
золото - Ксенія Глушко