Успіх Чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з бойового самбо
з 01 до 02 листопада у Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо розділ "Лайт Ноу-Гі"(без курток,з обмеженням ударної техніки рук).
В змаганнях взяли участь 368 учасників.
Чернігівщину представляли вихованці Козелецької ДЮСШ та Ніжинської КДЮСШ ФСТ "Спартак".
За результатами виступів наші спортсмени здобули 29 нагород:
Діти молодшого віку 2015-16 р.р. народження
І місце - Дзюба Іван, Лутчак Давід, Сирай Варвара.