Назад
Чернігівські боксери здобули 16 нагород на всеукраїнському турнірі в Івано-Франківській області
З 22 до 25 червня в Івано-Франківській області відбувся Відкритий всеукраїнський турнір з боксу пам'яті загиблих Героїв Тлумаччини.
У змаганнях взяли участь близько 200 юних боксерів і боксерок у складі 22 команд із десяти областей України.
За підсумками турніру збірна Чернігівської області поповнила свою медальну скарбничку 16 нагородами: 6 золотими, 2 срібними та 8 бронзовими.
Золоті медалі здобули:
- Тимофій Олексієнко (місто Новгород-Сіверський, тренери Віктор Балабко та Андрій Тимошенко);
- Олександр Полуян (місто Чернігів, тренер Анатолій Бородавкін);
- Максим Бабич (м. Бахмач);
- Богдан Курилко (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко);
- Андрій Адрага (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко);
- Сергій Сіряченко (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко).
Срібними призерами стали:
- Іван Плечун (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко);
- Гліб Короліхін (місто Чернігів, тренер Анатолій Бородавкін).
Бронзові нагороди вибороли:
- Богдан Моісеєнко (місто Новгород-Сіверський, тренер Віктор Балабко);
- Данііл Шарандак (місто Чернігів, тренер Анатолій Бородавкін);
- Іван Дядюра (місто Чернігів, тренер Анатолій Бородавкін);
- Іван Нестеренко (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко);
- Дмитро Гузь (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко);
- Ярослав Ляшенко (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко);
- Олександр Котеленець (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко);
- Марія Стовбуха (місто Прилуки, тренери Юрій Шутін та Володимир Нестеренко).
Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА вітає спортсменів та їх тренерів із чудовим результатом! Бажаємо нових спортивних звершень, яскравих перемог та успішних виступів на всеукраїнських і міжнародних аренах!
Назад |