Назад
Команда «ТЕМП» виборола перемогу на чемпіонаті України зі спортивного туризму
З 18 до 22 червня в Івано-Франківській області відбувся Чемпіонат України зі спортивного туризму «Багатоденний крос-похід / Рятувальні роботи 6 класу».
У змаганнях взяли участь 19 команд із 13 регіонів України.
Найкращий результат продемонструвала ніжинська команда «ТЕМП» з Чернігівської області, яка виборола перше місце та здобула звання чемпіонів України.
До складу команди увійшли: Наталія Півень, Сергій Онищенко, Олег Горбонос, Владислав Журавльов, Євгеній Кононець та Владислав Шевченко.
Вітаємо спортсменів та бажаємо нових перемог!
Назад |