Анонси
     
     
     

     
     

    Назад

    10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу

    З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.

    Представники Чернігівської області гідно виступили на змаганнях та вибороли десять нагород різного ґатунку.

    Чемпіонами турніру стали:

    - Анастасія Яременко (м. Ніжин, тренер Сергій Панько);

    - Єгор Дяченко (м. Прилуки, тренери Юрій Шутін, Петро Дяченко).

    Срібні нагороди здобули:

    - Сергій Сіряченко (м. Прилуки, тренер Юрій Шутін);

    - Владислав Коновалов (м. Городня, тренер Максим Добродєєв);

    - Рєнат Струк (м. Ніжин, тренер Сергій Панько);

    - Арсен Мариняко (м. Козелець, тренер Віктор Сергієнко).

    Бронзовими призерами стали:

    - Дмитро Драгунов (м. Чернігів, тренер Дмитро Драгунов);

    - Руслан Глушко (м. Чернігів, тренер Олександр Загребельний);

    - Артем Рослий (м. Чернігів, тренер Олександр Загребельний);

    - Владислав Тулюля (м. Прилуки, тренер Юрій Шутін).

    Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає спортсменів та їх тренерів із вдалим виступом і бажаємо нових перемог на всеукраїнській та міжнародній аренах!

    Назад