Назад
10 медалей у скарбничці Чернігівщини: підсумки Всеукраїнського турніру з боксу
З 07 до 14 червня у місті Корсунь-Шевченківський відбувся Всеукраїнський турнір з боксу серед юнаків та дівчат, який зібрав понад 250 найсильніших спортсменів з різних регіонів України.
Представники Чернігівської області гідно виступили на змаганнях та вибороли десять нагород різного ґатунку.
Чемпіонами турніру стали:
- Анастасія Яременко (м. Ніжин, тренер Сергій Панько);
- Єгор Дяченко (м. Прилуки, тренери Юрій Шутін, Петро Дяченко).
Срібні нагороди здобули:
- Сергій Сіряченко (м. Прилуки, тренер Юрій Шутін);
- Владислав Коновалов (м. Городня, тренер Максим Добродєєв);
- Рєнат Струк (м. Ніжин, тренер Сергій Панько);
- Арсен Мариняко (м. Козелець, тренер Віктор Сергієнко).
Бронзовими призерами стали:
- Дмитро Драгунов (м. Чернігів, тренер Дмитро Драгунов);
- Руслан Глушко (м. Чернігів, тренер Олександр Загребельний);
- Артем Рослий (м. Чернігів, тренер Олександр Загребельний);
- Владислав Тулюля (м. Прилуки, тренер Юрій Шутін).
Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає спортсменів та їх тренерів із вдалим виступом і бажаємо нових перемог на всеукраїнській та міжнародній аренах!
Назад |