Анонси
     
     
     

     
     

    Назад

    Чернігівщина — бронзовий призер командного чемпіонату України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат

    З 12 до 14 червня у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2009 р.н. та молодших.

    У змаганнях взяли участь 642 спортсменів у складі 23 команд з різних регіонів України. Чернігівську область на чемпіонаті представляли 55 учасника

    За підсумками дводенної боротьби збірна команда Чернігівської області посіла третє місце в загальнокомандному заліку, здобувши 9 золотих, 2 срібні та 7 бронзових медалей.

    Чернігівську область на змаганнях представляли вихованці КЗ «ОДЮСШ з олімпійських видів» Чернігівської обласної ради, КДЮСШ місто Ніжин, КЗПО ДЮСШ Носівської міської ради, КЗ ДЮСШ Сухополов’янської сільської ради, КДЮСШ №2 Чернігівської міської ради, Корюківська ДЮСШ та ОК ім. Івана Піддубного.

    Підготували спортсменів тренери: Надія Таратухіна, Ірина Терпицька, Олександр Кремез, Геннадій Левчук, Микола Тертишник, Анатолій Куц, Наталія Шиша, Євген Мачульний, Ігор Овчаренко та Тетяна Тищенко.

    Вітаємо спортсменів та їх тренерів із вдалим виступом і бажаємо нових перемог на всеукраїнських та міжнародних змаганнях!

    Назад