Назад
Вітаємо Олексія Коломійця з успішними виступами на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо!
У період з 16 до 26 листопада в Токіо проходять XXV літні Дефлімпійські ігри, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Олексій Коломієць демонструє високі результати та здобув уже три медалі.
Дві золоті медалі Олексій здобув у плаванні:
• на дистанції 200 метрів брасом;
• у складі естафети 4×100 метрів вільним стилем (попередній заплив).
Ще одну нагороду — бронзову медаль — спортсмен виборов на дистанції 50 метрів брасом, встановивши при цьому дефлімпійський рекорд у попередньому запливі — 28.70 сек.
Тренує спортсмена Дмитро Гунько.
Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає Олексія та його тренера з вагомими здобутками та бажає нових успіхів!
Фото: Національний комітет спорту інвалідів України та Спортивна федерація глухих України
Назад |