Анонси
     
     
     

     
     

    Назад

    Вітаємо Олексія Коломійця з успішними виступами на XXV літніх Дефлімпійських іграх у Токіо!

    У період з 16 до 26 листопада в Токіо проходять XXV літні Дефлімпійські ігри, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ осіб з інвалідністю Олексій Коломієць демонструє високі результати та здобув уже три медалі.

    Дві золоті медалі Олексій здобув у плаванні:
    • на дистанції 200 метрів брасом;
    • у складі естафети 4×100 метрів вільним стилем (попередній заплив).

    Ще одну нагороду — бронзову медаль — спортсмен виборов на дистанції 50 метрів брасом, встановивши при цьому дефлімпійський рекорд у попередньому запливі — 28.70 сек.

    Тренує спортсмена Дмитро Гунько.

    Департамент сімʼї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає Олексія та його тренера з вагомими здобутками та бажає нових успіхів!

    Фото: Національний комітет спорту інвалідів України та Спортивна федерація глухих України

     

    Назад