Анонси
     
     
     

     
     

    Назад

    Візьми собі підтримку...

    Ми всі іноді втомлюємося, і від спроб «триматися» теж.

    Якщо це про тебе зараз, тримай доставку підтримки.

    Зберігай собі та ділися з тими, хто теж (не)трохи втомився, навіть просто в коментарях.

     Напиши «мені потрібна підтримка», якщо хочеш отримати трохи тепла від спільноти.

     А якщо маєш ресурс, залиш «я можу підтримати» і просто відгукнися на чийсь коментар.

    Разом — легше.

    За матеріалами Всеукраїнської програми
     ментального здоров’я «Ти як?»

    Назад