Назад
Візьми собі підтримку...
Ми всі іноді втомлюємося, і від спроб «триматися» теж.
Якщо це про тебе зараз, тримай доставку підтримки.
Зберігай собі та ділися з тими, хто теж (не)трохи втомився, навіть просто в коментарях.
Напиши «мені потрібна підтримка», якщо хочеш отримати трохи тепла від спільноти.
А якщо маєш ресурс, залиш «я можу підтримати» і просто відгукнися на чийсь коментар.
Разом — легше.
За матеріалами Всеукраїнської програми
ментального здоров’я «Ти як?»
Назад |