Назад
Бронза світової першості — у Марії Буйок з Чернігівщини
З 07 до 09 листопада в Бішкеку (Киргизстан) відбувся чемпіонат світу з боротьби самбо серед чоловіків та жінок (спортивний та бойовий розділи).
Представниця Чернігівської області Марія Буйок (спортивний розділ, 50 кг) виборола бронзову нагороду.
Україну на світовій першості представляли 24 спортсмени.
Вітаємо Марію та її тренерів Анатолія Маркіна та Олександра Маркіна з чудовим результатом! Так тримати.
Фото: Національна федерація самбо України
Назад |