Назад
Успіх Чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з бойового самбо
з 01 до 02 листопада у Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо розділ "Лайт Ноу-Гі"(без курток,з обмеженням ударної техніки рук).
В змаганнях взяли участь 368 учасників.
Чернігівщину представляли вихованці Козелецької ДЮСШ та Ніжинської КДЮСШ ФСТ "Спартак".
За результатами виступів наші спортсмени здобули 29 нагород:
Діти молодшого віку 2015-16 р.р. народження
І місце - Дзюба Іван, Лутчак Давід, Сирай Варвара.
ІІ місце - Закалюжний Борис.
ІІІ місце - Єркін Михайло, Петренко Андрій, Пащенко Егор, Безпалий Максим, Ширай Захар.
Третє загально командне місце.
Юнаки молодшого віку 2013-14 р.р. народження.
І місце - Харицький Ілля, Ребенок Артем, Пузирний Ярослав,Одинець Вікторія.
ІІ місце - Кисельов Тимофій, Миненко Захар.
ІІІ місце - Кратко Михайло.
Друге загально командне місце.
Юнаки середнього віку 2011-12 р.р. народження.
І місце - Дудак Матвій.
ІІ місце - Нестеренко Іван та Парубець Михайло.
ІІІ місце - Бойко Іван та Глоба Назар, Мариняко Арсен.
Третє загально командне місце.
Юнаки старшого віку 2009-10 р.р.народження.
ІІ місце - Суярко Ростислав.
ІІІ місце - Сурмачевський Максим.
Юніори 2007-08 р.р. народження.
ІІ місце - Курлаєв Назар, Шеменєв Іван.
ІІІ місце - Ткаченко Данііл, Лобунько Олександр, Щербина Матвій, Литвин Андрій.
Третє загально командне місце.
Назад |