Анонси
     
     
     

     
     

    Назад

    Успіх Чернігівських спортсменів на чемпіонаті України з бойового самбо

    з 01 до 02 листопада у Києві проходив чемпіонат України з бойового самбо розділ "Лайт Ноу-Гі"(без курток,з обмеженням ударної техніки рук).

    В змаганнях взяли участь 368 учасників.

    Чернігівщину представляли вихованці Козелецької ДЮСШ та Ніжинської КДЮСШ ФСТ "Спартак".

    За результатами виступів наші спортсмени здобули 29 нагород:

    Діти молодшого віку 2015-16 р.р. народження

    І місце - Дзюба Іван, Лутчак Давід, Сирай Варвара.

    ІІ місце - Закалюжний Борис.

    ІІІ місце - Єркін Михайло, Петренко Андрій, Пащенко Егор, Безпалий Максим, Ширай Захар.

    Третє загально командне місце.

    Юнаки молодшого віку 2013-14 р.р. народження.

    І місце - Харицький Ілля, Ребенок Артем, Пузирний Ярослав,Одинець Вікторія.

    ІІ місце - Кисельов Тимофій, Миненко Захар.

    ІІІ місце - Кратко Михайло.

    Друге загально командне місце.

    Юнаки середнього віку 2011-12 р.р. народження.

    І місце - Дудак Матвій.

    ІІ місце - Нестеренко Іван та Парубець Михайло.

    ІІІ місце - Бойко Іван та Глоба Назар, Мариняко Арсен.

    Третє загально командне місце.

    Юнаки старшого віку 2009-10 р.р.народження.

    ІІ місце - Суярко Ростислав.

    ІІІ місце - Сурмачевський Максим.

    Юніори 2007-08 р.р. народження.

    ІІ місце - Курлаєв Назар, Шеменєв Іван.

    ІІІ місце - Ткаченко Данііл, Лобунько Олександр, Щербина Матвій, Литвин Андрій.

    Третє загально командне місце.

     

     

    Назад