Анонси
     
     
     

     
     

    Назад

    Дві нагороди Павла Клюя на Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону

    З 15 до 18 жовтня у місті Хуст (Закарпатська область) відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з літнього біатлону на призи Президента Федерації біатлону України.

    Серед спортсменів з Чернігівщини вихованець КЗ «ОДЮСШ з зимових видів» Чернігівської обласної ради Павло Клюй здобув дві нагороди.:

    І місце - у спринті на 4,5 км;

    ІІІ місце - в індивідуальній гонці на 6 км.

    Тренує спортсмена Олександр Острик.

    Вітаємо Павла та його наставника з успішним виступом і бажаємо нових спортивних звершень та перемог на всеукраїнській і міжнародній арені!

    Назад