Назад
Дві нагороди Павла Клюя на Всеукраїнських змаганнях з літнього біатлону
З 15 до 18 жовтня у місті Хуст (Закарпатська область) відбулися Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат з літнього біатлону на призи Президента Федерації біатлону України.
Серед спортсменів з Чернігівщини вихованець КЗ «ОДЮСШ з зимових видів» Чернігівської обласної ради Павло Клюй здобув дві нагороди.:
І місце - у спринті на 4,5 км;
ІІІ місце - в індивідуальній гонці на 6 км.
Тренує спортсмена Олександр Острик.
Вітаємо Павла та його наставника з успішним виступом і бажаємо нових спортивних звершень та перемог на всеукраїнській і міжнародній арені!
Назад |