Назад
Софія Мишовець — призерка Чемпіонату України з важкої атлетики серед дівчат до 15 років
Вітаємо Мишовець Софію, вихованку КП ДЮСШ «Атлет» Чернігівської міської ради з успішним виступом на чемпіонаті України з важкої атлетики серед дівчат до 15 років, який триває у місті Луцьк з 18 по 24 жовтня.
У ваговій категорії 69 кг Софія показала відмінні результати:
3 місце - у ривку 71 кг;
2 місце - у поштовху 90 кг;
3 місце - у сумі двоборства.
Тренують спортсменку Дмитро Шолох та Олександр Мощенко.
Назад |