Назад
Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025!
З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025.
Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко стала «бронзовою» призеркою Всесвітніх ігор-2025!
У складі жіночої збірної України з самбо Ангеліна виборола «бронзу», здолавши разом із партнеркою команду Єгипту з рахунком 2:1 у напруженому поєдинку за «третє» місце.
Ангеліна — вихованка Обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та представниця ГО «Чернігівська обласна організація ФСТ «Динамо» України». Підготовкою спортсменки займається команда тренерів: Анатолій Маркін, Олександр Маркін, Микита Лисенко та Артур Виноградов.
Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА щиро вітає Ангеліну з вагомим здобутком і бажаємо нових яскравих спортивних перемог!
Назад |