Анонси
     
     
     

     
     

    Назад

    Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко — бронзова призерка Всесвітніх ігор-2025!

    З 7 до 17 серпня у місті Ченду (Китай) тривають Всесвітні ігри-2025. 

    Чернігівська спортсменка Ангеліна Лисенко стала «бронзовою» призеркою Всесвітніх ігор-2025! 

    У складі жіночої збірної України з самбо Ангеліна виборола «бронзу», здолавши разом із партнеркою команду Єгипту з рахунком 2:1 у напруженому поєдинку за «третє» місце.

    Ангеліна — вихованка Обласної дитячо-юнацької спортивної школи «Олімп» та представниця ГО «Чернігівська обласна організація ФСТ «Динамо» України». Підготовкою спортсменки займається команда тренерів: Анатолій Маркін, Олександр Маркін, Микита Лисенко та Артур Виноградов.

    Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА щиро вітає Ангеліну з вагомим здобутком і бажаємо нових яскравих спортивних перемог!

     

    Назад