Анонси
 
 
 

 

Назад

15 травня – День сімї

15 травня – по всьому світу й в Україні відзначають Міжнародний день сім’ї, започаткований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році. У Міжнародний день сім’ї Указом Президента України від 28 липня 2023 № 455/2023 встановлено в Україні День сім’ї.

Увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, сім’я завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Саме в ній з покоління в покоління передаються життєвий досвід та мудрість, саме в ній прищеплюються духовні цінності та формується характер людини.

Кожна сім’я – це неповторна історія й життя, це єдність і розуміння, це любов і повага, це всесвіт. Історія кожної української сім’ї сьогодні – це історія болю, тривог, надії. З початком повномасштабного вторгнення російських військ в Україну кожен по-особливому усвідомив важливість та цінність власної родини. Мільйони сімей пережили розставання в тисячі кілометрів, кожна друга пройшла через внутрішньо-сімейні випробування і абсолютно кожна без винятку переживала тривогу за рідних. Нападницька російська війна завдає удару не просто по країні, а й по кожній, конкретній родині, щодня руйнуючи, ранячи, роз’єднуючи її.

Але, наперекір усьому, сім’я перемагає все. Адже сім’я – це надія. Зараз уся країна стала однією родиною, яка стала міцною скелею, долає всі перешкоди та робить те, що здається нереальним.

Отже, зі святом, велика Родино! Нехай сьогоднішнє свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної сім’ї та нашої держави України. Нехай підтримка рідних і близьких людей допомагає впоратися з будь-якими труднощами. Миру та процвітання нашій країні! Перемоги та мирного українського неба усім нам!

Назад