Анонси
 
 
 

 

Назад

Робоча зустріч з метою перспективи відкриття кар’єрного хабу «ВОНА хаб» 

06 вересня відбулась робоча зустріч за участі представників Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної адміністрації, Чернігівського обласного центру зайнятості та програмною координаторкою Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні, з метою обговорення подальшої перспективи з відкриття кар’єрного хабу «ВОНА хаб» для жінок, що постраждали від домашнього/гендерно зумовленого насильства або знаходяться у групі ризику у місті Чернігів.

 «ВОНА хаб» – проєкт, що реалізується UNFPA, Фондом ООН у галузі народонаселення в Україні за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA). У хабі жінки зможуть безкоштовно отримувати індивідуальну конфіденційну консультацію кар’єрної радниці та допомогу на всіх етапах пошуку роботи або започаткування власного бізнесу, підтримку психологинь проєкту, можливість пройти професійні курси, які допоможуть здобути нові знання, навички чи навіть професію.

Назва кар’єрного хабу «ВОНА» складається з перших літер 4 слів – Вільна, Окрилена, Незалежна, Амбітна. Команди хабів працюють над тим, аби саме так себе почували себе жінки після відвідування. На даний час подібні хаби вже функціонують у містах України, а саме у Києві, Львові, Луцьку, Дніпрі, Ужгороді, Запоріжжі та Чернівцях.

Назад