Анонси
 
 
 

 

Назад

Подавайся на програму UPSIFT Україна !!!

З метою підвищення життєстійкості та громадської активності молоді, надання нових вмінь, навичок для запровадження позитивних змін у громадах, за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Німеччини ГО «Агенція локальних ініціатив» у Київській та Чернігівській області реалізується програма UPSHIFT.

UPSHIFT - це молодіжна освітня програма, що реалізується у 38 країнах і спрямована на розвиток способу мислення, навичок та можливостей для молодих людей, які перебувають у несприятливому становищі через, наприклад, війну в країні, бідність, стать, інвалідність, етнічну приналежність (далі – Програма).

Програма розроблена ЮНІСЕФ та спрямована на розвиток навичок молодих людей та надання їм можливості стати агентами змін у своїх громадах, систему підтримки через менторство та супровід в реалізації та фінансування у реалізації проєктів молодіжних команд.

UPSHIFT підтримує підлітків та молодь, використовуючи методологію людиноцентричного дизайну через хвилі UPSHIFT. Кожна хвиля націлена на десять команд з 3-5 молодих людей. Проект поєднує в собі аутріч для залучення молодих людей, які потребують допомоги, аналіз проблем та дослідницьку фазу, підбір менторів, інтенсивний 4-денний буткемп та фазу розширеного менторства для кожної когорти для реалізації їхніх ідей протягом 3 місяців.

Програма передбачає розвиток компетентностей, як робота в команді, аналіз проблем, критичне мислення, управління проектами та фінансова грамотність, реалізація молодіжних інноваційних ініціатив, які будут реалізовані в громадах.

 Контактна особа Програми: Сергій Омелічкін, голова ГО "Агенція локальних ініціатив", +380508376941, [email protected].

Презентація Програми UPSHIFT .pdf

 

Назад