Анонси

Назад

Чернігівські вихованки дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» вибороли низку нагород на чемпіонаті з веслування на байдарках і каное

Вихованки дитячо-юнацької спортивної школи «Україна» Чернігівської міської ради Прядко Жанна та Мельник Анастасія вибороли низку нагород на Чемпіонаті України з марафону пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка з веслування на байдарках і каное, який проходив у місті Вінниця з 11 по 14 травня. У чемпіонаті брали участь 152 спортсмени з 19 областей.

Прядко Жанна серед юніорок  посіла 2 місце на дистанції 3,4 км в байдарці одиночці (в цьому виді стартувало 11 спортсменів) тренер Шевцов Віктор Валентинович.

Прядко Жанна та Мельник Анастасія (тренер Шевцова Л.В) серед юніорок зайняли 2 місце на дистанції 19 км в байдарці двійці (в цьому виді стартувало 5 екіпажів).

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає спортсменів та їх тренів з успішним виступом на змаганнях.