Анонси

Назад

Чернігівські спортсмени здобули низку нагород на змаганнях з рукопашного бою

У Києві 10-11 грудня 2022 року проходив Кубок України з рукопашного бою серед дорослих та чемпіонат України серед юнаків та дівчат 12-15 років.

В змаганнях приймали участь спортсмени з більшості регіонів України. Чернігівську область представляли спортсмени спортивного клубу "Октант", ДЮСШ "Фортуна" Чернігівської міської ради та ДЮСШ Куликівського ліцею.

Всього за результатами Кубку України та чемпіонату України Чернігівські рукопашники здобули 21 медаль:

11 золотих

3 срібні

7 бронзових медалей.

В Кубку України за розділом легкий контакт Чернігівські спортсмени посіли перше командне місце серед чоловіків, а в загальнокомандному заліку стали бронзовими призерами змагань.

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації вітає спортсменів та їх тренів з успішним виступом на змаганнях.