Анонси

Назад

Чернігівські спортсмени здобули низку нагород на чемпіонаті України з важкої атлетики

У місті Хмельницькому з 13 по 18 вересня 2022 року проходив чемпіонат України з важкої атлетики.

Протягом п’яти днів за його медалі змагались близько двохсот спортсменів із 21 області України.

Вихованці Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності вибороли дві «золоті» медалі:

Кисіль Валентина у ваговій категорії +87 кг. (ривок 110 кг., поштовх 131 кг.)

Ревко Андрій у ваговій категорії 55 кг. (ривок 85 кг., поштовх 115 кг.)

Міненко Богдан зупинився за крок до меделі. В результаті завоював 4 місце у ваговій категорії 67 кг. (ривок 106 кг., поштовх 127 кг.).

Вихованка Бобровицької дитячо-юнацької спортивної школи Стеніна Яна також виборола перше місце у ваговій категорії до 71 кг (203 кг = ривок 93 кг + поштовх 110 кг).

У останній змагальний день вихованець дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» Чернігівської міської ради Микита Рубановський здобув «золоту» медаль у ваговій категорії до 109 кг.

Департамент сім’ї молоді та спорту обласної державної адміністрації вітає спортсменів та їх тренерів з успішним виступом на змаганнях.