Анонси

Назад

Олександр Криворучко здобув золоту медаль на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука серед юніорів

17-річний чернігівець Олександр Криворучко минулими вихідними здобув золоту медаль в особистому заліку на чемпіонаті Європи зі стрільби з лука серед юніорів, здолавши представника з Італії. Ще одну нагороду — бронзову — спортсмен виборов у командних змаганнях.

Олександр Криворучко — вихованець комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа “Фортуна”» Чернігівської міської ради. Тренер — Євген Руденчик, президент обласної Федерації стрільби з лука.

Чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів проходив у місті Лашко (Словенія) 14-19 лютого. У змаганнях взяли участь майже 300 спортсменів (дорослих та юніорів) з 30 країн. У командному заліку Україна посіла перше місце. Загалом наша збірна виборола шість медалей, чотири з яких — золоті.