Анонси

Назад

Представники Чернігівщини вибороли низку нагород на Кубку України зі спортивного туризму

Завершився Кубок України зі спортивного (пішохідного) туризму, що з 18 по 20 лютого 2022 року проходив в м. Києві.

Чернігівщину представляли 8 спортсменів, які підтвердили статус одного з кращих регіонів України в пішохідному туризмі. В особистому заліку серед жінок перемогла ПІВЕНЬ Наталія (Ніжин), серед чоловіків переміг ОНИЩЕНКО Сергій (Ніжин), КОНОНЕЦЬ Євгеній (Ніжин) був третім.

В змаганнях зв'язок серед змішаних пар перемогли ОНИЩЕНКО Сергій та ПІВЕНЬ Наталія, серед чоловічих пар першими були КОНОНЕЦЬ Євгеній та ЖУРАВЛЬОВ Владислав (Ніжин), третє місце посіли ДИХАЛ Віталій (Прилуки) та ГОРБОНОС Олег (Новгород-Сіверський).

Вітаємо наших спортсменів з плідними результатами змагань!