Анонси
 
 
 

 

Назад

Обласна ДЮСШ має стати черговим якісним об'єктом «Великого будівництва»

У Чернігівській обласній комплексній дитячо-юнацькій спортивній школі, заснованій у 1984 році, діють три відділення (волейбол, баскетбол, художня гімнастика). У них займається понад пів тисячі дітей.

Нині приміщення потребує комплексної реконструкції — частина будівлі в аварійному стані. У цьому особисто переконався голова Чернігівської облдержадміністрації В’ячеслав Чаус, відвідавши спортивний заклад.

— Сьогодні з колегами оглянули ДЮСШ та обговорили наявний проєкт реконструкції. Наразі цю проєктно-кошторисну документацію треба корегувати. Наголосив, зокрема, на важливості комплексного підходу та врахування вимог доступності для маломобільних груп населення. ДЮСШ має стати черговим якісним об'єктом програми Президента «Велике будівництво», а головне — місцем, де зручно та безпечно виховувати спортивну молодь Чернігівщини, — підкреслив під час брифінгу для місцевих ЗМІ В’ячеслав Чаус.

До слова, сучасний спортивний комплекс Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність», що біля ДЮСШ, — теж результат «Великого будівництва».

за інформацією Чернігівської ОДА

 

Назад

 
 
17 Січня 2022 09:16
09 Грудня 2021 16:00