Анонси

Назад

Чернігівські спортсмени достойно представили нашу область на всеукраїнських змаганнях з рукопашного бою

У період з 14 по 16 травня в столиці України відбулися змагання Кубку України з рукопашного бою та чемпіонат України серед юніорів. Рукопашники з усієї країни приїхали позмагатися за звання найкращого.

Чернігівські рукопашники достойно представили нашу область на змаганнях як серед юніорів так і серед дорослих.

Серед юніорів

• чемпіонами України стали: Соболевський Андрій (60 кг, легкий контакт) та Авдієвський Олександр (75 кг, легкий контакт);
  • срібними призерами стали: Маринічев Владислав (75 кг, легкий контакт та дозований контакт), Жигір Роман (65 кг, легкий контакт) та  Несін Нікіта (60 кг, легкий контакт);
  • бронзу виборов також Несін Нікіта (60 кг, дозований контакт).

У змаганнях з Кубку України переможцями стали: Єрмоленко Олександр (80 кг ЛК) та Хотінь Євген (90 кг ЛК), брозну завоювали: Петрик Дмитро (+90 кг ЛК), Шелупець Владислав (90 кг ЛК) та Соляник Денис (65 кг ДК).

Завдяки перемогам майстрів спорту міжнародного класу, спортсменам СК "ОКТАНТ" Олександра Єрмоленко та Євгена Хотіня збірна команда Чернігова виборола друге загальнокомандне місце в Кубку України!!!