Анонси

Назад

Спортсмени Чернігівщини на п'єдесталі чемпіонату України з велоспорту-маунтенбайку

У період з 05 по 07 травня 2021 року в м. Харків відбувся чемпіонат України з велоспорту-маунтенбайку в естафетній командній гонці та в олімпійському крос-кантрі. У змаганнях взяли участь 125 спортсменів з 12 областей України.

В результаті змагань, команда Чернігівської області зайняла І та ІІІ місця, та комплект нагород в олімпійському крос-кантрі.

• І командне місце серед старших юнаків вибороли: Ковгаров Денис, Крутько Артем, Лавренко Міхаіл, Рубаненко Анастасія
  • ІІІ командне місце серед молодших юнаків посіли: Власенко Микита, Лутченко Діана, Грішний Костянтин, Костерін Роман.

В олімпійському крос-кантрі велогонщики завоювали 6 медалей, з них за І м. – три, за ІІ м. – дві та за ІІІ м. – одну медалі.