Анонси

Назад

Спортсмени Чернігівщини вибороли низку нагород чемпіонату України з Таеквон-До

У період 07-09 травня 2021 року в м.Одеса відбувся чемпіонат України з Таеквон-До серед молодших юнаків, дітей, а також серед юнаків, юніорів, дорослих. В змаганнях прийняли участь більше 310 спортсменів з 15 регіонів України.

Чернігвську область представляли 5 спортсменів - вихованці СК "Ратібор",обласний осередок ВСТ з смт. Гончарівське. Команда здобула 6 медалей. Стаханова Софія виборола 1 місце (спаринг.-45 кг), Середа Тетяна - 2 місце (спаринг,-50 кг), Іллюшко Назар - 2 місце (спарринг,26 кг), Артеменко Артем - 2 місце спаринг -36 кг та формальні вправи, Пероговський Максим - 3 місце (спаринг -22 кг).

У змаганнях серед юнаків, юніорів, дорослих Чернігівську область представляли 2 спортсмени - вихованці СК "Ратібор", обласного осередку ВСТ з смт. Гончарівське. Команда здобула 3 медалі (вікова категорія юнаки 12-13 років): Середа Ілля посів 2 місце в спарингу -35 кг та у формальних вправах, Мокруха Арсеній - 3 місце (спаринг,-45 кг).

Вітаємо спортсменів та їх тренера Вячеслава Іваненка з гарними здобутками.