Анонси

Назад

Легкоатлети Чернігівщини здобули призові місця у ІІ етапі Кубку України з метань та Всеукраїнських змаганнях з метань на честь Олімпійських чемпіонів І. Мельника та А. Бондарчука

У м. Кам’янець-Подільському, 24-25 квітня, відбувся ІІ етап Кубку України з метань та Всеукраїнських змаганнях з метань на честь Олімпійських чемпіонів І. Мельника та А. Бондарчука.

За результатами змагань з метань диску серед дівчат, Софія з результатом 26,63 м посіла ІІІ місце, Катерина Лупинос виборола ІІ місце з метання диску 1 кг (36.54), Іван здобув ІІ місце серед юнаків (36,35 м), Вадим також виборов ІІ місце серед чоловіків (молодь), метнувши снаряд на 47 м 16 см.

Призери - вихованці дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» Чернігівської міської ради та Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності