Анонси

Назад

Комплект нагород здобули спортсмени Школи вищої спортивної майстерності на чемпіонаті України з настільного тенісу серед дорослих

У період з 30 січня по 02 лютого Чернігів на базі СК Хімік приймав чемпіонат України з настільного тенісу серед дорослих. У змаганняХ брало участь близько 50 чоловіків і 45 жінок.

В результаті змагань повний комплект нагород здобули спортсмени Школи вищої спортивної майстерності.

Чемпіоном у змішаних парних змаганнях став Віктор Єфімов 🥇🏆. Андрій Гребенюк виборов срібну та бронзову медалі, Іван Май - також срібну медаль.

У командному заліку, команда Чернігівської області у складі: Віктор Єфімов, Андрій Гребенюк, Іван Май, Олександр Говорунець - зайняла друге командне місце.

Тренують спортсменів Говорунець С.В. та Бойко О.О.

Вітаємо спортсменів та їх тренерів з гарними результатами!