Анонси

Назад

Чемпіонами змішаної естафети стали наші біатлоністи

Сьогодні, 3 лютого, змішаною естафетою завершився чемпіонат України з біатлону серед юніорів та юніорок, що проходив на базі зимових видів спорту «Тисовець» у с. Сколе, Львівська обл.

Перемогу в естафеті здобула команда Чернігівщини у складі: Ганни Скрипко, Дарини Чалик, Миколи Ничипоренка та Арсена Бочка.

Юні біатлоністи випередили команди Харківської та Тернопільської областей. Днями раніше Арсен Бочок, Ганна Скрипко та Аліна Велігорська вибороли комплект нагород у індивідуальних гонках.

Загалом представники Чернігівської області на чемпіонаті завоювали 15 медалей, з них: 8 золотих, 2 срібні та 5 бронзових.

Переможці та призери - вихованці позашкільного навчального закладу «СДЮШОР з лижного спорту» ЧОО ФСТ «Україна» та комунального закладу «Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності» ЧОР. Тренери біатлоністів: Ворчак О.В., Ворчак С.Л., Зоц М.М., Зоц Ж.С., Зоц С.М.

Вітаємо наших чемпіонів та їх тренерів, з чудовим завершенням змагань!