Анонси
 
 
 

 

Назад

В Україні діє кризовий центр для жінок із дітьми - «Місто Добра»

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» – тимчасовий притулок та місце безпечного проживання постраждалих від домашнього насильства в тому числі для мам з дітьми у скрутних життєвих обставинах та бабусь-безхатченок.

Тут бездомні матері, матері з дитячих будинків, матері, розчавлені насильством у сім'ї та байдужістю, знайдуть притулок та підтримку. Кожна мати отримає індивідуальний план свого особистісного зростання з планами на майбутню освіту та здобуття професії. Необхідна тривалість перебування в місті визначатиметься відповідно до поставлених завдань та цілей. Основна мета - забезпечити роботу матері, щоб вона могла доглядати за собою та забезпечувати і свою дитину. Місто добра - це опора для дітей та матерів, які зможуть жити тут, поки не подолають кризу, поки не почуватимуться вільними та впевненими в суспільстві.

Створено кризовий центр для жінок з метою сприяння у наданні послуг особам, які постраждали від домашнього насильства, зокрема, із забезпечення місцем тимчасового, безпечного, цілодобового перебування, організації допомоги особам, які опинились в складних життєвих обставинах, для збереження родинних зв`язків між мамою та дитиною, не мають місця проживання (відсутні документи, що посвідчують особу, виникають проблеми з працевлаштуванням та пошуком житла).

Кризовий центр для жінок із дітьми «Місто Добра» – також комплексна програма соціалізації жінок, по завершенню якої жінка-мама самостійно вміє забезпечувати себе та своїх дітей.

У приміщенні Кризового центру облаштовано 27 житлових кімнат для цілодобового перебування 80 осіб, які забезпечуються всіма необхідними речами, засобами гігієни, продуктами харчування. Разом з тим, умови перебування адаптовані для осіб з інвалідністю.

Мешканцями Кризового центру «Місто Добра» можуть бути жінки із дітьми з усіх областей України та громадянки інших країн, які потребують допомоги на території України.

Мешканці притулку отримують кваліфіковану медичну, юридичну, психологічну, педагогічну допомогу, здобувають навички ведення домашнього господарства, за потреби можуть здобути освіту, працевлаштуватись.

Програма розвитку є індивідуальною і базується виключно на бажанні та потенціалі самої жінки.

Протягом реабілітації родини, працівники Кризового центру тримають зворотній зв’язок із установою, яка скерувала родину та інформують про проведену роботу з родиною, надання відповідних послуг.

Місцезнаходження: м. Чернівці, вул. Річна,10

❗ Для зарахування до Кризового центру необхідні :

  • попереднє узгодження із центром;
  • флюографія;
  • аналіз на Torch-інфекції.

☝ Контакти: 0 800 503 231 безкоштовний з усіх номерів по Україні;

☝ +38 (099) 2000 103 👉 офіс БФ «Я майбутнє України».

☝ 050 243 69-71 👉 керівник Марта Левченко;

☝ електронна адреса 👉 [email protected]

☝ Офіційний сайт 👉 https://misto-dobra.com.ua.

Назад