Анонси
 
 
 

 
Події

Назад

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

«ВІН+ВОНА. IQ+EQ. Партнери чи вороги?» — Національний форум Ліги ділових та професійних жінок України 

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації  долучився до організації VIII Національного форуму Ліги ділових та професійних жінок України «ВІН+ВОНА. IQ+EQ. Партнери чи вороги?», який зібрав понад 100 учасників регіонального, національного та міжнародного рівнів, серед яких представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу, громадських організацій, депутати Верховної ради, обласної та міської рад. Метою форуму було не просто поговорити на популярну тему гендерної рівності, гендерних стереотипів, а знайти першопричину конкурентної складової та сформувати нову модель взаємодії між чоловіком та жінкою. Під час форуму спікери дискутували стосовно психологічних аспектів партнерства між чоловіком та жінкою, говорили про рівність у політичній сфері та взаємодію у бізнесі.

Форум відбувся 7 грудня 2021 року. Місце проведення: м. Чернігів, Готельно-туристичний комплекс «Придеснянський».

Інформаційна кампанія, спрямована на досягнення рівних прав та рівних можливостей жінок і чоловіків у суспільстві, подолання гендерних стереотипів та протидії дискримінації за ознакою статі

У рамках реалізації Комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на період до 2025 року у вересні-жовтні поточного року Департаментом сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації спільно з ГО «Ліга ділових та професійних жінок України» проведено інформаційну кампанію, спрямовану на досягнення рівних прав та рівних можливостей жінок і чоловіків у суспільстві, подолання гендерних стереотипів та протидії дискримінації за ознакою статі. 

На 12 рекламних щитах в обласному центрі Чернігівщини розміщено інформаційні постери. Іх мета привернути увагу жителів області до актуальної проблеми гендерної рівності та протидії дискримінації за ознакою статі, розвінчання гендерних стереотипів.

 

  
 

Мінсоцполітики розробило проект Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року

Забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків визнано в усьому світі найважливішим чинником досягнення сталого розвитку для всіх, а також умовою побудови правової та демократичної держави, в якій гарантуються та забезпечуються права і свободи людини.

Мінсоцполітики для забезпечення проведення єдиної державної політики, спрямованої на досягнення рівних прав та рівних можливостей жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності суспільства, вдосконалення механізмів її реалізації розробило проект Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року.

За підтримки ООН-Жінки Мінсоцполітики проведено 5 консультацій («Ефективні інститути та партнерство заради гендерної рівності», «Мир та справедливість», «Людський розвиток», «Сталий економічний розвиток», підсумкова консультація-презентація напрацювань) за участю Урядової уповноваженої з питань гендерної політики Катерини Левченко, представників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, обласних, Київської міської держадміністрацій, міжнародних організацій та громадських об’єднань, організацій профспілок та роботодавців на національному рівні.

Стратегія базується як на базових міжнародних документах у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, так і враховує стратегічні документи у сфері прав людини та уже затверджені національні плани у сфері гендерної рівності.

Проект Державної стратегії забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків до 2030 року та плану заходів на 2022-2024 роки розміщено на сайті Мінсоцполітики в рубриці "для громадського обговорення".

за інформацією Міністерства соціальної політики України

Про Методичні рекомендації щодо проведення гендерного аудиту підприємствами, установами та організаціями

Міністерство соціальної політики на виконання пункту 35 плану дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на 2021–2023 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 23.06.2021 № 756-р, а також з метою створення умов для виконання пункту 3.62 Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні на 2019 – 2021 роки від 14.05.2019 наказом від 09.08.2021 № 448 затвердило Методичні рекомендації щодо проведення гендерного аудиту підприємствами, установами та організаціями. Наказ від 09.08.2021 № 448 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо проведення гендерного аудиту підприємствами, установами та організаціями» розміщено на офіційному веб-сайті Мінсополітики

Призначено радницю голови Чернігівської облдержадміністрації 

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 09.02.2021 № 21-к на посаду радника голови з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на громадських засадах призначено Заїку Юлію Анатоліївну.

Як відомо, створення інституту радників з гендерних питань в нашій країні було започатковано в 2005-му році, чому передувало прийняття Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків». Існує також Постанова Кабміну № 930 від 09.10.2020, де викладено засади типового положення про радника з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству за ознакою статі.

Визначено уповноважену особу (координатора) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі

Розпорядженням голови облдержадміністрації від 27 серпня 2021 року № 849 визначено заступника голови обласної державної адміністрації Шерстюк Жанну Володимирівну уповноваженою особою (координатором) з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі.

 

Назад