Анонси
 
 
 

 
2016 рік

Назад

Звіти ГО.  

Підсумкові висновки. 

Конкурсна комісія заслухала звіти громадських організацій за 2016 рік

27 січня 2017 року відбулось засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Конкурсна комісія заслухала звіти громадських організацій про виконання договору та обсяг використаних бюджетних коштів по програмах (проектах, заходах), що реалізовувались у 2016 році. За результатами обговорення всі проекти визнані такими, що виконані в повному обсязі. Загалом у 2016 році реалізовано 7 проектів, що стали переможцями конкурсу, на загальну суму 152,2 тис. грн.

Протокол № 4 засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету

Наказ про переможців конкурсу.

Конкурсна комісія визначила переможців конкурсу проектів 2016 року

11 квітня 2016 року відбулось засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з визначення програм і заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету.

Конкурсною комісією визначені переможці конкурсу та обсяг бюджетного фінансування по кожному з проектів, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету у 2016 році, а саме:
1. Сосницька районна молодіжна громадська організація Спортивний клуб «Анти», проект «Молодіжний спортивно-патріотичний табір «Січ» (29700,00 грн.);
2. Чернігівська міська громадська організація «Чернігівська Федерація історичного фехтування», захід «Пам’ять міцніє зв’язком поколінь» (33050,00 грн);
3. Громадська організація «Міський молодіжний центр «Жменя», проект «Екологічний погляд у майбутнє» (10000,00 грн);
4. Міська громадська організація «Асоціація безперервної фахової освіти «АТЕНЕУМ», програма «Медіа виставка-конкурс юнацького патріотичного малюнку» та «Твоя листівка для воїна» (9700,00 грн);
5. Чернігівське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська Мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», проект «Програма зниження темпів розповсюдження ВІЛ «В ім’я життя!» (9750,00 грн);
6. Громадська організація «Українська асоціація фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій», проект «Моя країна – Україна, Чернігівщина – її північний кордон» (30000,00 грн);
7. Громадська організація «Українська Асоціація Матерів», проект «Патріотичний фото проект» (30000,00 грн).

Протокол № 3 ззасідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з визначення програм і заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету

Результати оцінки конкурсних пропозицій за підсумками ІІІ етапу конкурсу

Рейтинг конкурсних пропозицій, складений за результатами індивідуального оцінювання членами конкурсної комісії

Протокол № 2 засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з визначення програм і заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету

Протокол № 1 засідання конкурсної комісії Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з визначення програм і заходів, розроблених громадськими організаціями, для виконання яких надаватиметься фінансова підтримка з обласного бюджету.

Регламент роботи конкурсної комісії.

Порядок проведення відкритого захисту конкурсних пропозицій

Департамент сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації оголошує конкурс проектів громадських організацій на 2016 рік

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка» та розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації від 14 червня 2012 року № 217 «Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету».

Перелік пріоритетних соціальних проблем, на розв’язання яких мають бути спрямовані проекти громадських організацій та творчих спілок:
1. Сприяння розвитку громадської активності молодіжних громадських організацій.
2. Розвиток та підтримка військово-патріотичного виховання молоді.
3. Профілактика негативних явищ у молодіжному середовищі.
4. Формування духовності, моральності, загальнолюдських цінностей у молоді.
5. Сприяння працевлаштуванню та зайнятості молоді.

Реалізація проекту повинна здійснюватися на території Чернігівської області, в період квітня – грудня 2016 року. Для участі у конкурсі допускаються проекти, розроблені та подані громадськими організаціями та творчими спілками, які є юридичними особами, зареєстровані в установленому порядку не пізніше, ніж за два роки до оголошення конкурсу. Загальний фонд конкурсу становить 175 тис. гривень.

На підтримку проектів молодіжних, дитячих громадських організацій та студентського самоврядування, спрямованих на військово-патріотичне виховання молоді передбачено 105 тис. гривень та граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу) становить 35 тис. гривень, що подається для участі у конкурсі.

На всі інші напрямки проектів передбачено 70 тис. гривень та граничний обсяг фінансування за рахунок бюджетних коштів однієї програми (проекту, заходу) становить 10 тис. гривень, що подається для участі у конкурсі. За рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано не більше як 75% вартості програми (проекту, заходу). Решта 25 % необхідного обсягу фінансування проекту (програми, заходу) мають бути забезпечені громадською організацією (творчою спілкою) у вигляді матеріальних чи нематеріальних ресурсів, у тому числі оплати вартості оренди приміщення, техніки, обладнання і т.д.

 

У рамках реалізації проектів за рахунок бюджетних коштів може бути профінансовано:
- придбання канцелярських товарів, сувенірної продукції;
- послуги місць проведення заходів, організації та проведення заходу, поліграфічні, транспортні;
- оренда обладнання та оргтехніки.

 

Для участі у конкурсі громадські організації та творчі спілки повинні подати конкурсну документацію, підготовлену українською мовою:
1. Заявку на участь у конкурсі відповідно до визначеної форми (додаток 1 розпорядження від 14.06.2012 року № 217).
2. Копію свідоцтва про реєстрацію, завірену печаткою організації.
3. Копію статуту (положення) організації, завірену печаткою організації.
4. Довідку (або її копію) з податкової інспекції про включення до реєстру неприбуткових організацій (форма 4-ОПП).
5. Копію звіту про використання коштів за минулий рік.
6. Проект програми відповідно до визначеної форми (оригінал, 1 копія та електронний варіант) (додаток 2 розпорядження від 14.06.2012 № 217).
7. Кошторис витрат та джерел фінансування (додаток 3 розпорядження від 14.06.2012 № 217).
8. Рішення органу організації про затвердження проекту програми, завірене печаткою організації.
9. Листи-підтвердження інших організацій у разі, коли проект програми передбачає їх участь як співвиконавців.
10. 2 або більше рекомендаційні листи від керівників органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій державної і комунальної форм власності, обласних творчих спілок тощо.
11. До участі у конкурсі не допускається або знімається з подальшої участі у ньому громадська організація (творча спілка), коли вона:
• перебуває в стані ліквідації;
• подала недостовірну інформацію про свою діяльність та організаційну спроможність реалізувати програму;
• не забезпечила гарантії залучення додаткового фінансування для реалізації проекту програми;
• подала офіційний лист про відкликання своєї конкурсної документації;
• подала конкурсну документацію після встановленого терміну;
• не в повному обсязі або не відповідно до визначеної форми подала конкурсну документацію.

Організації, що подавали конкурсну документацію, мають право на повернення їм усього комплекту документів за умови, якщо їх не допущено до попередньої кваліфікації конкурсу. В інших випадках конкурсна документація не повертається.

Прийом конкурсної документації здійснюється Департаментом сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації щодня (крім вихідних і святкових днів) з 10.00 до 16.00 год. (м. Чернігів, пр. Миру, 14, к. 413,тел. 67-45-14, e-mail: [email protected].
Кінцевий термін подання документів – 17 березня 2016 року.

Рішення конкурсної комісії щодо переможців конкурсу І туру буде оприлюднено на сайті Чернігівської облдержадміністрації та Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації у триденний термін з дня його винесення.

Розпорядження голови № 182 Про проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, на виконання (реалізацію) яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

 

 

Постанова №1049. Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка.

 

 

Назад