Анонси
 
 
 

 
Інформація про оголошення та результати конкурсу

Назад

Інформація про оголошення та результати конкурсу в Департаменті сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації

2021 рік

№ п/п Найменування посади, категорія Інформація про номер та дату оприлюднення оголошення Кінцевий термін прийняття документів Умови конкурсу Переможець конкурсу
1. Головний спеціаліст сектору фінансового забезпечення Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, категорія «В»

11.08.2021
ДСМС11082021.1

 

09.09.2021 Умови Мінахіна Наталія Сергіївна
2. Головний спеціаліст-юрисконсульт відділу організаційної та кадрової роботи управління з питань фізичної культури та спорту Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, категорія «В»

11.08.2021
ДСМС11082021.2

 

09.09.2021 Умови

Селівон Алла Ігорівна

3. Заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник управління з питань фізичної культури та спорту, категорія «Б»

06.09.2021 

ДСМС06092021

15.09.2021 Умови Родикова Марія Вадимівна
4. Головний спеціаліст сектору фінансового забезпечення Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, категорія «В» 07.09.2021
ДСМС07092021
23.09.2021 Умови Онашко Анна Петрівна
5. Головний спеціаліст сектору фінансового забезпечення Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації, категорія «В»

23.10.2021  ДСМС23102021

04.11.2021 Умови Ющенко Олена Вікторівна

2020 рік

№ п/п Найменування посади, категорія Інформація про номер та дату оприлюднення оголошення Кінцевий термін прийняття документів Умови конкурсу Переможець конкурсу
1. Заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник управління з питань фізичної культури та спорту, категорія «Б»

24.03.2020, ДСМС 24032020

03.04.2020 Умови Шемець Андрій Миколайович
           

2019 рік

№ п/п Найменування посади, категорія Дата оприлюднення оголошення на веб-сайті Нацдержслужби та облдержадміністрації Кінцевий термін прийняття документів Умови конкурсу Переможець конкурсу
1.

Заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник управління з питань фізичної культури та спорту, категорія «Б»

30.01.2019 18.02.2019 умови Переможця не визначено
2. Заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації – начальник управління з питань фізичної культури та спорту, категорія «Б» 03.07.2019 19.07.2019 Умови Швидка Олена Петрівна

Другий кандидат-Шемець Андрій Миколайович

2018 рік

№ п/п Найменування посади, категорія Дата оприлюднення оголошення на веб-сайті Нацдержслужби та облдержадміністрації Кінцевий термін прийняття документів Умови конкурсу Переможець конкурсу
1. Головний спеціаліст відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей управління у справах сім’ї та молоді, категорія "В" 19.03.2018 02.04.2018 умови Коваленко Дарина Олегівна 
другий кандидат-Ковтун Світлана Анатоліївна

2018 рік

№ п/п Найменування посади, категорія Дата оприлюднення оголошення на веб-сайті Нацдержслужби та облдержадміністрації Кінцевий термін прийняття документів Умови конкурсу Переможець конкурсу
1. Головний спеціаліст відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей управління у справах сім’ї та молоді, категорія "В" 19.03.2018 02.04.2018 умови Коваленко Дарина Олегівна 
другий кандидат-Ковтун Світлана Анатоліївна

 

2016-2017 р.р

п/п
Найменування посади, категорія
Інформація про дату оприлюднення оголошення на веб-сайті Нацдержслужби та облдержадміністрації

 

Кінцевий термін прийняття документів

 

Умови конкурсу

 

Переможець конкурсу

 

1.

Головний спеціаліст відділу  організаційної та кадрової роботи управління з питань фізичної культури та спорту, категорія В 19 жовтня 2016 року 07 листопада 2016 року Умови Штупун Яна Вікторівна

другий кандидат - Клименко Роман Григорович

 

2.

Провідний спеціаліст відділу  з питань сім’ї  та гендерної політики управління у справах сім’ї та  молоді, категорія В 19 жовтня 2016 року 07 листопада 2016 року Умови Коваленко Дарина Олегівна

 

3.

Головний спеціаліст відділу з питань молоді та організації оздоровлення дітей управління у справах сім’ї та молоді, категорія В 20 вересня 2016 року 10 жовтня 2016 року Умови Ярошик Любов Миколаївна

 

4.

Головний спеціаліст відділу  з питань сім’ї  та гендерної політики управління у справах сім’ї та  молоді, категорія В 20 вересня 2016 року 10 жовтня 2016 року Умови Артеменко Лариса Михайлівна

 

5.

Заступник директора Департаменту – начальник управління з питань фізичної культури та спорту, категорія Б 28 грудня 2016 року 16 січня 2017 року Умови Переможця не визначено

 

6.

Головний спеціаліст відділу  з питань сім’ї  та гендерної політики управління у справах сім’ї та  молоді, категорія В 27 лютого 2017 року 19 березня 2017 року Умови Ребенок Олександра Володимирівна

другий кандидат - Лисач Наталія Василівна

 

7.

Начальник відділу спортивної та фізкультурно-масової роботи управління з питань фізичної культури та спорту, категорія Б 27 лютого 2017 року 19 березня 2017 року Умови Переможця не визначено

 

8.

Начальник відділу спортивної та фізкультурно-масової роботи управління з питань фізичної культури та спорту, категорія Б 10 квітня 2017 року 29 квітня 2017 року Умови Переможця не визначено

 

  9. Заступник директора Департаменту - начальник управління у справах сім'ї та молоді, категорія "Б" 15 червня 2017 05 липня 2017 року Умови Голуб В'ячеслав Львович

Другий кандидат-Пальоха Віталіна Василівна

 

 

 

 

Назад

 
 
19 Листопада 2021 16:43