№ п/п
|
Районна державна адміністрація
|
Назва структурного підрозділу
|
Відповідальні працівники
|
Контактні дані
|
1.
|
Бахмацька
|
Сектор сім’ї, молоді та спорту
|
ДІДЕНКО
Світлана Іванівна – завідувач сектору
|
(235) 3-11-38
|
2.
|
Бобровицька
|
Гуманітарний відділ
|
ДОМАРАЦЬКА
Олена Вікторівна – головний спеціаліст
|
(232) 2-51-21
|
3.
|
Борзнянська
|
Сектор у справах молоді та спорту
|
ІВАЩЕНКО
Сергій Миколайович – завідувач сектору
|
(253) 2-12-83
|
4.
|
Варвинська
|
Сектор культури, туризму, у справах сім’ї, молоді та спорту
|
СКРИПКА
Юлія Сергіївна –завідувач сектору
|
(236) 2-83-27
066-264-54-55
|
5.
|
Городнянська
|
Відділ освіти, молоді та спорту
|
ХМЕЛЕВСЬКИЙ
Максим Миколайович – головний спеціаліст
|
(245) 2-12-64
|
6.
|
Ічнянська
|
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
|
ФЕДІРКО
Людмила Іванівна – головний спеціаліст
|
(233) 2-15-03
|
7.
|
Козелецька
|
Відділ освіти, культури і туризму, сім’ї, молоді та спорту
|
АНДРУШКО
Надія Миколаївна – головний спеціаліст
|
063-239-82-58
[email protected]
|
8.
|
Коропська
|
Відділ культури і туризму, молоді та спорту
|
ЛУЧКО
Володимир Любомирович – головний спеціаліст
|
(256) 2-12-94
098-848-67-75
|
9.
|
Корюківська
|
Служба у справах дітей
|
БАРАБАШ
Наталія Миколаївна – головний спеціаліст
|
(257) 2-13-51
|
10.
|
Куликівська
|
Головний спеціаліст у справах молоді
та спорту
|
БІЛЯВСЬКА
Лариса Олексіївна
|
(243) 2-14-32
|
11.
|
Менська
|
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту
|
ВОЛКОВ
Вадим В’ячеславович – головний спеціаліст
|
(244) 2-16-76
|
12.
|
Ніжинська
|
Сектор сім’ї, молоді та спорту
|
ШТАЙНЕККЕР
Андрій Романович – завідувач сектору
|
(231) 2-01-29
097-969-19-93
|
13.
|
Новгород-Сіверська
|
Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту
|
ЦИГАНКОВ
Андрій Федорович – завідувач сектору
|
(258) 2-12-13
|
14.
|
Носівська
|
Відділ освіти, культури, молоді та спорту
|
ІВАНОВА
Алла Анатоліївна – головний спеціаліст
|
096-752-27-52
|
15.
|
Прилуцька
|
Відділ освіти
|
КРАШІНЕНКО
Олена Сергіївна – спеціаліст
|
(237) 5-00-63
|
16.
|
Ріпкинська
|
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту
|
МОХНАЧ
Антоніна Григорівна – головний спеціаліст
ТРАНКІВСЬКИЙ
Петро Миколайович – головний спеціаліст
|
(241) 2-13-74
|
17.
|
Семенівська
|
Районна державна адміністрація
|
Шакун Олена Петрівна – головний спеціаліст
|
[email protected] [email protected]
|
18.
|
Сновська
|
Архівний відділ
|
ПАВЛЕНКО
Віра Вадимівна – головний спеціаліст
|
(254) 2-29-61
|
19.
|
Сосницька
|
Відділ освіти
|
ПЕРФІЛЬЄВА
Наталія Іванівна – головний спеціаліст
|
(255) 2-11-73
|
20.
|
Срібнянська
|
Сектор у справах сім’ї, молоді та спорту
|
ТИМОШЕНКО
Ганна Миколаївна – завідувач сектору
|
(239) 2-15-42
|
21.
|
Талалаївська
|
Відділ освіти, молоді та спорту
|
ПОЛОВКО
Інна Володимирівна – головний спеціаліст
|
(234) 2-12-28
|
22.
|
Чернігівська
|
Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту
|
ЧАУС
Олександр Володимирович – головний спеціаліст
|
(0462) 3-26-30
|