Анонси

Назад

Команда Чернігівської області - переможниця чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок

Вчора, 11 жовтня, на базі ПНЗ «СДЮШОР з лижного спорту» завершився чемпіонат України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок пам'яті ЗТУ В.В.Ломаєва. В змаганнях 8 команд з України приймали участь, загалом 89 учасників.

І місце посіла команда Чернігівської області, ІІ м. – Сумська область, ІІІ м. – Харківська область, 4 м. – Тернопільська область,  5 м. – Львівська область,  6 м. – Київська область.

В останній змагальний день проводилась змішана естафетна гонка 4 х 7, 5 км, лідерами якої стала команда Чернігівської області за рахунок більш якісної стрільби фінішували з двохвилинною перевагою, в складі: Романчича Владислава, Теленя Сергія, Дмитренко Христини та Велігорської Аліни. Більше фото Віктора Кошмала на сторінці у Фейсбук

Медалі чемпіонату Сергій Телень - чемпіон України з літнього біатлону.