Анонси

Назад

Завершився чемпіонат області з міні-футболу серед колективів фізичної культури правових органів

Сьогодні завершився триденний чемпіонат області з міні-футболу серед колективів фізичної культури правових органів за програмою змагань "Динаміада - 2020",

За підсумками змагань перемогу здобула команда Академії державної пенітенціарної служби, обійшовши команду  прикордонного загону з рахунком 4: 0.

Третє місце посіла команда Національної гвардії в області, обігравши команду патрульної поліції у пенальті - це їх перша перемога.

Команди переможці отримали кубки, нагороди та медалі від директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації Андрія Кужеля.

Змагання організувала Чернігівська обласна організація "Динамо".

Всього "динаміада" включає дев'ять видів спорту. З них провели: змагання зі стрільби кульової, паркового волейболу, гирьового спорту та міні-футболу. Плануються змагання з легкоатлетичного кросу, офіцерського триборства, волейболу в приміщенні та настільного тенісу.