Анонси
 
 

 

Назад

Долучаємось до голосування за проєкти "Всеукраїнського громадського бюджету" Чернігівської області‼️

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету» Чернігівської області, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

До голосування на платформі посилання допущено 9 проєктів, поданих на конкурс:

  1. Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу " Дзвіночок " в м. Новгород-Сіверський Чернігівської області
  2. «Покращення матеріально-технічної бази позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Деснянка» Куликівської селищної ради з метою створення комфортного середовища для оздоровлення та відпочинку дітей
  3. «Будівництво майданчику для екстремальних видів спорту біля міського стадіону «Спартак» (місто Ніжин, вул. Воздвиженська 29-Б)»
  4. «Будівництво футбольного поля та футбольного поля зі штучним покриттям у м. Бобровиця»
  5. «Реконструкція існуючої будівлі кінотеатру під центр дитячої та юнацької творчості по вул. Троїцька, 5 в м. Городня Чернігівської області»
  6. «Реконструкція оздоровчого табору в с. Вертіївка Ніжинського району Чернігівської області»
  7. «Реставрація пам’ятки архітектури місцевого значення «Чернігівська жіноча гімназія» (Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана) з пристосуванням частини приміщення першого та другого поверхів для розміщення комунального неприбуткового підприємства «Чернігівська регіональна агенція розвитку та промоції туризму» за адресою: місто Чернігів, вул. Музейна, 6»
  8. «Впровадження сучасного комплексного рентгендіагностичного обстеження дитячого населення в м. Прилуки Чернігівської області»
  9. «Мистецький десант» (придбання автобусу з підйомником для відділу культури і туризму Сновської ОТГ)»

Голосування за проєкти відбуватиметься на платформі, за допомогою електронного сервісу у режимі онлайн після реєстрації та авторизації голосуючого у будь-який зручний спосіб, що підтримується системою, в період з 14 по 28 квітня 2020 (включно).

Відеоінструкція по онлайн голосуванню

Інструкції по авторизації:

Контактна інформація
Понуренко Олександр – адміністратор платформи
Електронна адреса: der_ponurenko@cg.gov.ua

тел. (0462) 675-648 м.т. (067) 99 00 747

Назад

 

 

26 Травня 2020 11:46
22 Травня 2020 11:22