Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

 

Назад

На Чернігівщині побудували ще один спортивний об’єкт - футбольний майданчик

Сьогодні урочисто відкрили ще один на Чернігівщині спортивний об’єкт – футбольний майданчик на території 4-ї Корюківської загальноосвітньої школи, збудований за рахунок коштів державного бюджету та співфінансування з міського бюджету.

З нагоди відкриття, школярів привітала директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Ніна Лемеш та міський голова Ратан Ахмедов. Грамотами і подяками Відділення НОК України в Чернігівській області був відзначений вагомий внесок жителів громади у розвиток фізичної культури, спорту та олімпійського руху на Чернігівщині.

Директор Департаменту відмітила значне покращення спортивної інфраструктури громади. Адже новозбудований об’єкт – це вже четверте міні-футбольне поле в Корюківці, яке обов’язково мотивуватиме молодь до занять спортом. Невдовзі громада матиме і другий мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту, який будується на території міської школи №1.

Також учні долучились до «Олімпійського уроку», де говорили про загальнолюдські та олімпійські цінності, знайомилися з досягненнями земляків у спорті та отримали заохочувальні подарунки Відділення НОК України в Чернігівській області.

за повідомленням Корюківської міської ради

 

 
 
 

Назад

11 Листопада 2019 10:57
11 Листопада 2019 10:03
11 Листопада 2019 10:03
11 Листопада 2019 09:39
08 Листопада 2019 11:56
06 Листопада 2019 10:05