Анонси

Назад

Андрій Руденко та Максим Ус вибороли першість на ІІ етапі чемпіонаті України  з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю

З 09 по 12 вересня, у місті Бахмут Донецької області, відбувся ІІ етап чемпіонату України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами зору, ураженням опорно–рухового апарату та розумового і фізичного розвитку. Спортсмени з Чернігівщини показали блискучі результати.

Андрій Руденко спортсмен з легкої атлетики із вадами зору, виборов I місця у метанні диску та штовханні ядра, а Максим Ус спортсмен із легкої атлетики із ураженнями опорно–рухового апарату завоював I місце у забігу на 400 та 800 метрів.

Департамент сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації вітає переможців та їх тренерів і бажає їм найвищих досягнень!