Анонси

Назад

Спортсмен Чернігівщини переміг на чемпіонаті Європи з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху

У Болгарському місті Албена, у період з 7 по 11 квітня, відбувся чемпіонат Європи (молодь) з настільного тенісу серед спортсменів з вадами слуху.

Представник Чернігівщини, вихованець Чернігівської обласної ДЮСШ інвалідів, досяг високих успіхів на чемпіонаті. Серед спортсменів з вадами слуху Дмитро Скварський виборов 1 місце у парному розряді та 3 місце в особистому заліку (тренер Кошель Валерій Володимирович).

В цей же період, у Чернігові проходив чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів з вадами розумового і фізичного розвитку та ураженням опорно – рухового апарату.

В результаті змагань, Валерій Власенко виборов 1 місце, Олексій Шелест2 місце, Дмитро Качило 3 місце в особистому заліку.

Спортсмени - вихованці тренера Халамея Сергія Олексійовича.

Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації вітає перможця чемпіонату Європи та призерів чемпіонату України та їх наставників з чудовими результатами і бажає нових перемог!