Анонси

Назад

II обласний етап Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сім'я" визначив найспортивнішу сім'ю

У Чернігові 13 квітня 2019 року відбувся II обласний етап Всеукраїнського фестивалю "Мама, тато, я - спортивна сім'я".

Програма змагань складалась з шести естафет. Переможці та призери заходу визначались за найменшим часом проходження дистанції. Участь у змаганнях прийняло 17 команд.

За результатами проведених конкурсів, перемогу здобула сім'я Аніщенко з м. Чернігова, друге місце виборола сім'я Закружних з м. Чернігова, третє - сім'я Заєць з м. Чернігова. Учасники були нагороджені медалями, кубками та призами.

Захід  відбувся за  підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, організований ЧОЦ ФЗН "Спорт для всіх" та відділення НОК України в Чернігівській області.