Анонси
 
 
 

 

Назад

В області розпочато підготовку до оздоровчого сезону 2019

Основні завдання з проведення оздоровлення та відпочинку дітей влітку цього року, враховуючи минулорічний досвід та нові виклики, обговорювали сьогодні на розширеному засіданні обласної міжвідомчої комісії з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей під головуванням заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Наталії Романової.

Зі слів директора Департаменту сім’ї, молоді та спортуоблдержадміністрації Ніни Лемеш, за прогнозованими показниками на зазначені потреби планується використати понад 80 мільйонів гривень, що на 4,4 мільйона більше, ніж у 2018 році.

Варто зазначити, що видатки на оздоровчу кампанію зросли у більшості місцевих бюджетів. Ніна Лемеш наголосила: "Неприпустима мотивація недостатнього фінансування через відсутність оздоровчих закладів у районах, містах та ОТГ, адже можна передбачати кошти на придбання путівок за межами території області." Так, цьогоріч на вказані цілі планується використати 952 тисячі гривень.

 

Також райони та міста мають залучати і спонсорські кошти. Загалом забезпечити оздоровленням та відпочинком мають понад 55 тисяч дітей.

Активно продовжать працювати літні мовні школи (з англійської, німецької та французької мов). Популярною на Чернігівщині є обласна літня школа для обдарованих та талановитих дітей у Количівці. Цьогоріч тут планують провести дві зміни наступних форматів: перша — англійська філологія, друга — національно-патріотичне виховання.

Під час літнього відпочинку працюватимуть і над профілактикою булінгу.

Окрему увагу учасники засідання звернули увагу на усунення недоліків техногенної та пожежної безпеки в закладах оздоровлення та відпочинку. За попередніми даними, з бюджетів усіх рівнів та залучених коштів на це планується використати понад півмільйона гривень.

— Як показує досвід, не дивлячись на ряд об’єктивних складних питань, що супроводжують оздоровчу кампанію, область спроможна їх вирішувати. Відтак, забезпечувати організацію необхідних послуг. Головне — чітко скоординувати на місцях відповідну роботу, правильно розставити акценти і контролювати, щоб послуги були якісними та безпечними, — підсумувала Наталія Романова.

За інформацією сайту Чернігівської ОДА

 
 

Назад