Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

 

Назад

Традиційно «Головна ялинка області» запалила свої вогні

За доброю новорічною традицією, діти, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки, зібрались навколо «Головної ялинки області» в Чернігівському обласному академічному українському музично-драматичному театрі імені Т.Г. Шевченка, адже всім дітям так хочеться торкнутися до зимової казки.

Сьогодні, 09 січня, свято зібрало близько 750 дітей з Чернігівщини, серед яких діти-сироти, діти-інваліди, діти, позбавлені батьківського піклування та батьки яких загинули у районі проведення антитерористичної операції, діти учасників АТО на сході країни, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей, а також обдаровані та талановиті діти.

Дітлахів біля лісової красуні розважали казкові герої, «символи» нового року. Разом із гостями свята вони водили хороводи та співали пісень, а також малеча отримала солодкі подарунки.

Завітав на свято головної ялинки і голова облдержадміністрації Олександр Мисник. Він привітав гостей з Новорічними та Різдвяними святами та вручив символічному «Новому року» подарунок. Завершилось свято переглядом дитячої вистави "Всі миші люблять сир".

 

 
 
 
 
 
 

 

Назад

12 Квітня 2019 11:27
14 Березня 2019 15:23
31 Січня 2019 12:43