Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

 

Назад

Форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці» – у Чернігові

У рамках ініціативи «Український пакт заради молоді – 2020», 25 жовтня, відбувся форум «Бізнес-молодь: ефект WOW від співпраці».

Захід зібрав молодь Чернігівщини та представників провідних компаній України, щоб встановити діалог між роботодавцями та молодими людьми задля їх працевлаштування.

Варто зазначити, що Український Пакт заради молоді – 2020 вперше було підписано 17 березня 2016 року з метою об’єднання зусилля компаній, держави та освіти для вирішення проблем працевлаштування молоді. Документ є продовженням європейської ініціативи, що на сьогодні вже об’єднала 96 організацій в Україні. Ці організації зобов’язались до 2020 року сприяти створенню мінімум 700 партнерств між бізнесом та освітнім сектором, аби спільно забезпечити 50 тисяч місць для стажування та першої роботи молоді.

– Проблеми з працевлаштуванням в Україні спонукають стрімке зростання кількості молодих людей, які виїжджають на навчання та роботу за кордон. Для вирішення подібних питань необхідно зміцнювати співробітництво між бізнес-спільнотою, освітнім сектором, молодіжними організаціями. Сьогоднішній захід – прекрасна можливість для юнаків та дівчат зробити перші кроки для своєї професійної реалізації, – зазначила заступник керівника апарату Чернігівської ОДА Ірина Соломаха.

Під час форуму молоді люди мали змогу поспілкуватися з HR-менеджерами місцевих та національних компаній та отримати від них практичні рекомендації з побудови кар’єри. Присутні дізналися про професійні  можливості для молоді від представників бізнесу та долучилися до розробки WOW-ідей для кар’єрного розвитку молоді у регіоні.

Пізнавальним захід був і для роботодавців. Представники компаній презентували свої напрацювання (програми стажування, працевлаштування, розвитку), взяли участь у семінарі для HR-спеціалістів «Як працювати з молоддю?», провели майстер-класи для присутніх. До слова, охочі компанії мали змогу приєднатися до ініціативи Український Пакт заради молоді-2020, яку підтримали 106 компаній в Україні. Серед таких сьогодні – IT-компанія SendPulse, представниця якої підписала пакт.

Організатори форуму: Центр «Розвиток КСВ» та Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення за підтримки Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської обласної державної адміністрації.

Центр «Розвиток «Корпоративної соціальної відповідальністі» - провідна експертна організація в Україні, що не тільки реалізує необхідні для українського бізнесу проекти, але й допомагає компаніям розробляти КСВ стратегії та готувати не фінансові звіти.

за інформацією Чернігівської облдержадміністрації

 

 

Назад

12 Квітня 2019 11:27
14 Березня 2019 15:23
31 Січня 2019 12:43