Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

 

Назад

Стартувала атестаційна кампанія закладів оздоровлення та відпочинку Чернігівщини

В області розпочала роботу атестаційна комісія з проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Чернігівської області.

Згідно з затвердженим Планом проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Чернігівської області в 2017-2021 рр. у 2018 році заплановано проведення атестації 5 дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області.

Так, 3 липня 2018 року члени атестаційної Комісії на чолі з заступником директора – начальником управління у справах сім’ї та молоді Департаменту сім’ї, молоді та спорту В’ячеславом Голубом разом із залученими представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, діяльність яких пов'язана з контролем дотримання норм державного соціального стандарту, в супроводі керівників Новгород- сіверської РДА та відділу освіти провели атестацію Позаміського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку "Десна" в с. Бирине Новгород-Сіверського району.

Державна атестація дитячих закладів оздоровлення та відпочинку проводиться з метою забезпечення реалізації єдиної державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей, оцінювання стану організації та здійснення оздоровчо-виховного процесу, стану матеріально-технічної бази закладу і забезпечення відповідними фахівцями.

Сьогодні, 05 липня, розпочалась державна атестація Комунальної бюджетної установи "Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку "Веселка" (с. Чернецьке, Талалаївського району).

Результати перевірок будуть розміщені на сайті Департаменту.

 

 

 

Назад

12 Квітня 2019 11:27
14 Березня 2019 15:23
31 Січня 2019 12:43