Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

 

Назад

Підписано Меморандум про співпрацю між Чернігівською облдержадміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна»

Виклики, що постали перед Україною, актуалізують завдання побудови соціальної, правової, демократичної держави та розвиненого громадянського суспільства.

Невід’ємним елементом демократичної політичної культури суспільства є співпраця державних органів з неурядовими організаціями. Наявність налагоджених ефективних каналів взаємодії між ними виступає запорукою якісної державної політики, спрямованої на потреби населення у відповідності до стратегічних національних інтересів.

Прикладом такої взаємодії є робота Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус Україна». Організація заснована у Швеції, з 2001 року діє в Естонії, з 2006 — в Україні. Місія організації – надання дієвої соціальної допомоги в Україні на засадах рівності, справедливості та дотримання прав людини.

У ході засідання Міжвідомчої ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім’ї та протидії торгівлі людьми,  26 червня, при Чернігівській облдержадміністрації, виконавчий директор Всеукраїнської благодійної організації «Конвіктус – Україна» Євгенія Кувшинова та Наталія Романова підписали Меморандум про співпрацю між Чернігівською облдержадміністрацією та Всеукраїнською благодійною організацією «Конвіктус Україна».

Цей Меморандум сприятиме соціальній підтримці осіб (у тому числі дітей), які перебувають у складних життєвих обставинах, зокрема, зумовлених учиненням домашнього, ґендерного насильства та торгівлі людьми, а також підсилюватиме протидію соціально-небезпечним хворобам та явищам у суспільстві.

Назад

12 Квітня 2019 11:27
14 Березня 2019 15:23
31 Січня 2019 12:43