Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

 

Назад

Конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини» визначив кращих

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей у Чернігівському обласному молодіжному центрі 30 травня відбувся заключний етап обласного конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини».

Вже кілька років поспіль Департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації організовує цей конкурс-фестиваль з метою зміцнення та популяризації національних цінностей багатодітної родини, відтворення та збереження народних родинних традицій та реалізації власних творчих здібностей дітей області.

Під час відкриття конкурсу Наталія Романова зазначила: —  Я дякую кожному учаснику за можливість зазирнути у його країну фантазій та мрій. Творчість — це те, що підтримує людину у найскрутнішу хвилину. Не дарма ж бійці на сході України з таким трепетом чекають та зберігають дитячі малюнки. Мрійте, фантазуйте, творіть.

Близько сотні юних учасників демонстрували свої таланти у номінаціях: вокальние, музичне мистецтво, патріотична пісня, художнє та авторське виконання (вірш або пісня), хореографія, декоративно-прикладне мистецтво та оригінальний жанр.

За підсумками конкурсу-фестивалю визначено переможців, які отримали подарунки. Отже, за першість у вокальному мистецтві нагороджено Анастасію Пупенко (м. Чернігів), з хореографії - колектив з Козелецького району, в інструментальному жанрі - Вікторію Стукалець (фортепіано, Носівський район), в образотворчому мистецтві - Наталію Левченко (м. М. Коцюбинське), в українській патріотичній пісні - Мирославу Нестеренко (Ріпкинський район), в оригінальному жанрі - Єва Моргун (м. Чернігів), в декоративно-прикладному мистецтві кращою визнано Марію Лобастову (м. Чернігів), в художньому та авторському виконанні - Дарія Гаєва (Семенівський район). Результати конкурсу можна переглянути згодом тут.

Захід відбувся за підтримки профільних Департаментів облдержадміністрації.

 

 
 
 

 

 

Назад

18 Червня 2019 12:18
14 Червня 2019 09:19
15 Квітня 2019 11:11
14 Березня 2019 15:23