Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси

 

Назад

Фестеваль-квест "Навички ХХІ століття" зібрав проактивну молодь у Чернігівському обласному молодіжному центрі

Вчора, 23 травня у Чернігівському обласному молодіжному центрі відбувся фестеваль-квест "Навички ХХІ століття". Захід організовано з метою адаптації молоді до сучасних ринкових умов праці, заохочення до підприємницької діяльності, сприяння реалізації їх підприємницьких ініціатив.

Учасники квесту покачали найбільш актуальні навички для самореалізації в сучасних ринкових умовах.

Раніше, коли більшість людей працювали на виробництві, основними необхідними навичками були знання ринку, гарна взаємодія з іншими, вміння багато працювати та бути професіоналом — ефективним, старанним, чесним і справедливим.

Зараз фахівці також потребують цих навичок, але для того, щоб працювати в інформаційну епоху, вони мають вміти критично мислити, творчо вирішувати проблеми, зрозуміло пояснювати свою думку, засвоювати мінливі технології та орієнтуватись у стрімкому інформаційному потоці. Швидкі зміни в нашому світі вимагають бути гнучкими, брати на себе ініціативу та бути лідерами, а також створювати щось нове та корисне.

Для учасників підготували 6 локацій. На кожну локацію відведений чіткий час проходження 7 хв, по завершенню 7 хв. За кожне виконане завдання команда отримує віртуальні гроші. Сума залежить від того, як хто продемонструє актуальні навички. Переможцем стала та команда, яка зібрала найбільшу суму віртуальних грошей. Завдання були наближенні до реального життя, за порушення правил учасники платять штраф у розмірі 100 віртуальних доларів.

 

 
 
 

Назад

18 Червня 2019 12:18
14 Червня 2019 09:19
15 Квітня 2019 11:11
14 Березня 2019 15:23