Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси


Назад

«Сім'я - це не мильна бульбашка... Це міцна і дружна командa, яка підтримує один одного і єднається любов'ю».  Під таким лозунгом святкували Міжнародний День сім’ї

В Міжнародний День сім’ї і дорослі, і діти у сквері Богдана Хмельницького мали змогу цікаво, весело та спортивно відпочити.

Життєвий шлях людини починається з сім´ї. Саме тут дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги.

Директор Департаменту сім’ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації Ніна Лемеш привітала гостей, побажала всім сім’ям щастя, здоровя, злагоди та благополуччя. Також, до присутніх з побажаннями звернувся протоієрей Мирон – настоятель церкви Параскеви-П’ятниці (покровительки торгівлі, сільського господарства та сім'ї).

Всі охочі, і дорослі, і діти, активно брали участь у майстер - класах, розвагах, спортивних стартах та флешмобах, а розмальовування автівок взагалі захопило всіх.

Сім'я - це не мильна бульбашка, яка летить і лопається. Це міцна і дружна командa, яка підтримує один одного і єднається любов'ю – під таким лозунгом дітвора долучилась до флешмобу з мильних бульбашок.

На святі не тільки розважались, але й бажаючі мали змогу проконсультуватись у психолога та юриста.

Виступи дитячого театру пісні «Забава» та зразкового колективу естрадно-бального танцю «Апельсин»; ярмарок сувенірів та сімейна фотозона; малюнки на асфальті «Я люблю сім'ю» та на тканині «Родинне дерево»; веселковий фейс-арт та мейдхенді, різноманітні майстер-класи для дітей та їх батьків, спортивні ігри; «Книжкова торбина для всієї родини» від бібліотеки для юнацтва; автопробіг «З сім’єю в серці» - все це відбувалося на День сім’ї у нашому місті.


Назад

30 Листопада 2018 15:22