Департамент сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації
Анонси


Назад

Спортивно-оздоровчий захід «Ігри патріотів»

12 травня 2018 року у місті Чернігові в Центральному парку культури та відпочинку відбувся Спортивно-оздоровчий захід «Ігри патріотів», який зібрав 40 учасників та 70 глядачів-вболівальників з 15 районів та міст Чернігівської області.

Організувала захід Чернігівська обласна організація Українського товариства глухих, яка стала переможцем конкурсу Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації з визначення програм національно-патріотичного спрямування, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету.

Метою заходу є виховання нечуючих патріотів України на засадах національної гідності та активної громадської позиції, здорового способу життя, підтримка діяльності молодіжних об’єднань, виявлення та удосконалення особистої і командної майстерності учасників змагання.

Спортивно-оздоровчий захід «Ігри патріотів» популяризується серед молоді з вадами слуху. Завдяки цій грі зміцнюються відносини між районними територіальними організаціями УТОГ, покращується рівень фізичної підготовки нечуючої молоді. Захід «Ігри патріотів є одним з джерел інтеграції людей з особливими потребами у сучасне суспільство. Він допоможе залучити громадськість до проблем інвалідів та їх реабілітації.

 

Назад

30 Листопада 2018 15:22